Victoria urywa punkty Hetmanowi !

Remisem 3:3 zakończyło się niedzielne spotkanie Victorii Smroków - Hetman Dłużec w ramach 8 kolejki miechowskiej klasy B.

Wynik można określić mianem sprawiedliwego, bowiem obie drużyny nie odpuszczały i w każdej kryzysowej sytuacji starały się odwrócić losy meczu na swoją stronę.

Wynik meczu otworzył zawodnik gospodarzy Grzegorz Ptasznik w 15' wykańczając akcje sytuacyjną sam na sam z bramkarzem. Kolejne trafienie w 17' dokłada również zawodnik Vicotrii - Marcin Kleczkiewicz oddając strzał po długim słupku, a ta po jego odbiciu ląduje w siatce gości.

Hetmani odpowiadają zaledwie dwie minuty później, bowiem w 19' na listę strzelców wpisuje się Bartosz Bielach. Zawodnik gości uderza piłkę z przed pola karnego, ta w trakcie lotu minimalnie ociera się o obrońcę gospodarzy przez co myli goalkeeper'a gospodarzy.

Drużyna z Dłużca rzuciła się do odrabiania strat i w 42' grający z numerem "4" - Mateusz Pielka doprowadza do wyrównania, przy świetnej asyście "w uliczkę" Mateusz Mędrka, i składnej akcji w środkowej strefie boiska strzelając obok bezradnego bramkarza.

Wynik do przerwy 2:2!

Po zmianie stron, sytuacja na boisku lekko pod dyktando gości. Skutkiem tego Hetmani zdobywają gola w 50' dającego prowadzenie 3:2, a strzelcem bramki Marcin Ogonek, po asyście Mateusza Pielki.

Zaledwie 4 minuty później ( 54' ) gospodarze wyrównują po fenomenalnym rajdzie skrzydłowego Pawła Zębali, który uderza rogala po długim słupku, a ta po raz kolejny odbijając się od niego, wpada do bramki!

W 73' goście znaleźli się wyśmienitej sytuacji na objęcie prowadzenia, jednak dopiero wprowadzający się do gry, junior Gawron Dawid minimalnie przestrzelił ponad bramką w zamieszaniu w polu karnym gospodarzy na wysokości 7m.

Wynik do końca nie uległ zmianie, a Hetmani musieli zadowolić się 1 pkt.