Jesień w wykonaniu Hetmana!

Runda jesienna w ramach grupy Miechowskiej PPN Olkusz pozostawia drużynie z Dłużca lekki niedosyt..

W ostatniej kolejce ulegli drużynie z Wierzchowiska 4-3 ( 1-3 do przerwy dla Hetmana ) czego skutkiem w końcowym rozrachunku zepchnęło nas na 4 pozycję w tabeli.. 10 pkt straty do lidera nie napawa optymizmem myśląc o awansie, a złożyły się na to niepotrzebne remisy z drużynami: NidzicaSłaboszów ( 1:1), Błękitni Falniów ( 1:1 ) oraz Victoria Smroków ( 3:3 ) tracąc przez to 6, jakże cennych punktów ! Kontuzje zawodników przytrafiają się każdej drużynie i jest to nieodłączny, nieprzyjemny moment w karierze każdego piłkarza, jednak naszej drużynie nie udało uniknąć owej sytuacji. Konieczność wykonywania roszad w składzie meczowym nie przełożyła się na korzystne wyniki, pomimo iż 4 miejscesmuci, tak z drugiej strony może znaleźć do przełożenie na jeszcze większą motywacje i wykrzesanie dodatkowej ambicji w każdym z zawodników przed rundą wiosenną!

Podsumowując.. Hetmani mają ciężką drogę do awansu, jednak każdy z zawodników jest świadomy wyzwania oraz swoich umiejętności.. "Dopóki piłka w grze...!"