Nowy zarząd KS Hetman Dłużec.

Decyzją podjętą podczas walnego zebrania członków ustanowiono nowy zarząd Stowarzyszenia KS "Hetman" Dłużec
w składzie:

• Prezes - Bogusław Starzyk
  • V-ce Prezes - Robert Duch
  • Skarbnik ( II V-ce Prezes ) - Grzegorz Pasich
  • Sekretarz - Grzegorz Broczkowski
  • Członek zarządu - Szymon Gil

Ponadto w trakcie zebrania uchwalono i przyjęto nowy statut klubu ( wkrótce stosowna informacja ), a także podjęto stosowne uchwały, a w jednej z nich - zmiana nazwy klubu Z Uczniowski Klub Sportowy "Hetman" Dłużec NA Stowarzyszenie Klub Sportowy "Hetman" Dłużec.

Podjęto rozmowy nad kontynuacją i przyszłością funkcjonowania Klubu i lokalnych przedsięwzięć sportowych.

Funkcja trenera drużyny dalej spoczywa w rękach Jacka Maciory, który to po dołączeniu w końcówce rundy jesiennej wywarł znaczny wpływ na dobrą postawę piłkarzy Hetmana, podrywając drużynę z sytuacji dramatycznej. Pod jego wodzami drużyna utrzymała się w Olkuskiej A-klasie, pomimo skromnego dorobku punktowego po pierwszej części sezonu, Dzięki poświęceniu własnego czasu trenera oraz zawodników udało się osiągnąć zeszłosezonowy cel jakim było utrzymanie się jako historyczny beniaminek.

W imieniu Zarządu składamy serdeczne podziękowania za dotychczasową pracę, a także żywimy płomienne nadzieje
na jeszcze lepsze występy zawodników!

Zarząd KS Hetman Dłużec