Hetmani gromią w pierwszej kolejce!

Od zwycięstwa rozpoczęli swoją batalię o awans piłkarze Hetmana, a było to zwycięstwo jak najbardziej okazałe!
Wynik 12:1 nie był przypadkiem, a efektem solidnej gry oraz dobrej dyspozycji każdego z zawodników.

W 8' Hetmani wychodzą na prowadzenie za sprawą bramki zdobytej przez Broczkowskiego technicznym uderzeniem sprzed pola karnego. Równo 8 minut później, bo w 16' meczu na listę strzelców ponownie wpisuje się Broczkowski robiąc pożytek z piłki wybitej przez stopera rywali uderzając po raz kolejny sprzed pola karnego silnym uderzeniem po ziemi. Kolejna akcja meczu to zagranie długiej piłki na skrzydło do Mędrka, ten schodząc do środka ściąga na siebie dwóch rywali po czym wykłada piłkę do stojącego w pobliżu Bielacha, który poprawia piłkę i uderza silnie przy słupku i mamy 3-0 dla dłużeckiej drużyny! Dobrze funkcjonujące tego dnia skrzydła wypracowały kolejną bramkę dla Hetmana - po długiej piłce na lewą stronę piłkę przyjmuje Broczkowski, który mija rywala i zagrywa na przedpole do wchodzącego Pielki, a ten uderza po długim rogu. Bramkę na 5-0 ustalającą wynik do przerwy strzela Mędrek, a asystentem po raz kolejny grający na skrzydle Broczkowski!

Zmiana stron to zmiana obleganej bramki, a efektem tego jest bramka na 6-0 w wykonaniu Roberta Ducha. Zawodnik opanował trudną piłkę z głębi pola, minął jednego, a następnie drugiego zawodnika drużyny z Przesławic i po profesorsku wykańcza akcję technicznym uderzeniem pod poprzeczkę! Kolejne dwie bramki dokłada Marcin Ogonek - pierwsza w 59' meczu, a kolejna w 64' przy czym obie padają po dobrym i mądrym zachowaniu w polu karnym rywala pewnie wykańczając akcje. W 66' po dobrym rozegraniu akcji w środku boiska, piękną asystą popisuje się Pielka, który wypuszcza Mędrka zagrywając piłkę "w uliczkę", a ten świetnie zabiera się z piłką i wychodzi sam na sam z bramkarzem wykańczając akcję ładną podcinką nad interweniującym goalkeeper'em gospodarzy. Przychodzi 67', a w niej po szybkim wznowieniu piłki po stracie gola na bramkę broniącego w bramce Pasicha popędził Bałazy, mijając rozkojarzonych w danej chwili obrońców, uderzając po ziemi po długim słupku, umieszczając piłkę na bocznej siatce i mamy 9-1.. Na tą sytuacje odpowiada bramką w 70' kapitan Hetmana Broczkowski, który rozpoczyna akcję lewym skrzydłem mijając rywala, tnie do środka szukając miejsca do strzału mijając dodatkowo dwóch rywali po czym uderza z 20m tuż przy prawym słupku kompletując HatTricka! Po tej bramce na boisku meldują się zawodnicy rezerwowi, którzy wnoszą trochę orzeźwienia w konstruowaniu kolejnych akcji Hetmana, a efektem jest bramka młodziutkiego Krystiana Haberki w 73' śrubując wynik spotkania na 11-1! W kolejnych minutach miało miejsce kilka kolejnych miłych dla oka akcji Hetmanów, jednak piłka chybiała celu.. "Kropkę nad i" stawia równie młody co poprzednik Dawid Gawron, który pędzi z akcją środkiem boiska i uderza, a strzał ląduje na słupku, jednak pędzie z dobitką i pewnie pokonuje bramkarza w 90' ustalając wynik spotkania na 12-1 dla Hetmana!

Poniżej kilka zdjęć z meczu ;)

Powiązana galeria: